SVF C1 – Lopik C2

Zaterdag 13 februari.

Een rommelige wedstrijd die steeds beter ging lopen. Aan het eind een paar foto’s gemaakt, eens vanuit een ander standpunt. Je ziet de concentratie op de gezichten (of trekken ze “gekke gezichten” naar de fotograaf?) Gelukkig werd de wedstrijd met winst afgesloten, de punten bleven in Cothen.

Oh ja, ook een foto van de beste grensrechter van Midden Nederland, althans, zo werd hij genoemd door de coach van de tegenstanders van vorige week. Wel een vermelding waard, vonden de supporters van de C1. Bij deze dus!  Groetjes, Marieke

Klik hier voor de foto’s

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.