SVF A1 en SVF D2 in het nieuw !

04 Nov 2015 | Sponsoren

Afgelopen zaterdag mocht de PR Commissie weer een aantal teams voorzien van nieuwe tenues, trainingspakken en tassen !

De D2 is geheel in het nieuw gestoken. Zij hebben nieuwe tenues en tassen gekregen die gesponsord worden door Aveco De Bondt.  Nieuwe trainingspakken worden gesponsord door Van Leeuwen Kipspecialiteiten.

Wij willen deze twee sponsors nogmaals bedanken voor hun sponsoring. Zij hebben er samen voor gezorgd dat de D2 geheel in het nieuw is gestoken! Wij hopen dat de jongens veel speelplezier hebben in hun nieuwe outfits. Afgelopen zaterdag hebben ze in ieder geval gewonnen!

D2 achterkant groot D2 voorkant gr

Ook de A1 is nu voorzien van nieuwe trainingspakken en tassen. Wij hebben Daily-Fit als nieuwe sponsor welkom mogen heten !  Samen met Daily-Fit zijn we aan het kijken hoe we nog meer voor elkaar kunnen betekenen. Wij willen Jasper Hoogstraten van Daily-Fit bedanken voor de sponsoring van de trainingspakken en tassen! Ook de A1 heeft afgelopen zaterdag gewonnen en is tot nu toe nog ongeslagen!

A1 achterkant groot A1 voorkant groot

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy