Sponsor van de dag: Tapkoel

09 Jan 2021 | Laatste Nieuws

Vanuit historie is Tapkoel gestart als toeleverancier en producent van biertechnische materialen. Van drie medewerkers in 1987 is Tapkoel door de jaren heen gegroeid en uitgebreid met een vestiging in het Belgische Herentals.

“Een echte horecaondernemer staat niet stil”

Horecaondernemers worden hard geraakt in deze crisis. Per direct werden de deuren gesloten en stond alles stil. Uit alle uithoeken van Nederland steken horecaondernemers de handen weer uit de mouwen om er het beste van te maken!

Benieuwd wat wij voor jou als horecaondernemer kunnen betekenen?

Onze service

7 dagen per week bereikbaar bij storingen

Met de beste producten, een betrouwbare installatie en onderhoud (zoals regelmatige reiniging en jaarlijkse check-up) werkt uw tapsysteem optimaal. Mocht er onverhoopt toch iets gebeuren dan kunt u rekenen op de service van onze professionele monteurs.Storing melden

Landelijk bereik

Doordat onze monteurs in het hele land zitten kunnen wij bijna overal in Nederland snel aanwezig zijn.

Belgiƫ

Sinds wij ook een vestiging hebben in Belgiƫ (Herentals) kunnen wij ook al onze Belgische klanten de bekende Tapkoel service bieden!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy