Sponsor van de dag: Secaround

06 Jan 2021 | Laatste Nieuws

Sinds 2007 zijn mijn opdrachtgevers voornamelijk kleine/startende bedrijven die verder willen groeien. Als ondernemer kun je op een punt komen dat je bedrijf (bewust/onbewust) groeit en er werkzaamheden zijn die niet meer binnen je eigen dagindeling/takenpakket passen. Je kunt je niet focussen op alle aspecten van het ondernemerschap omdat de verschillende rollen die je hebt steeds meer tijd en aandacht nodig hebben. Het laten groeien van je bedrijf is een nieuwe uitdaging waar je
je op wil richten, maar hoe ga je dat aanpakken?  

Wanneer je als ondernemer op zoek bent naar een antwoord op deze vraag, dan kan ik je op weg helpen met het Officemanagement. Dit houdt in dat we eerst samen kritisch kijken naar de huidige bedrijfsactiviteiten en welke werkzaamheden daaruit voortvloeien. Vervolgens kijken we welke werkzaamheden ondergebracht kunnen worden in (mogelijk) een nieuwe functie. Omdat het beste te kunnen beoordelen, werk ik met het principe: “handen uit de mouwen en meewerken”. Dit zorgt ervoor dat werk wat er ligt wordt uitgevoerd, waarbij tegelijkertijd het Officemanagement wordt ingericht. Zo wordt er een basis gelegd om het bedrijf te laten groeien.

Het zetten van een stap in deze richting lijkt een lastige beslissing, maar wanneer de keuze is gemaakt, dan geeft dat een nieuwe impuls aan het ondernemerschap.
Zelf vind ik het ook iedere keer weer een uitdaging om “de boel op de rit te zetten”! Zeker wanneer op termijn een nieuwe functie ontstaat waarbij we de juiste persoon
gaan werven, die verder bouwt op de fundering die is gelegd. 

Yvonne Janssen
Cob Balkplein 37
3945 ER Cothen
06-11924811
E   yvonne.janssen@secaround.nl

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy