Sponsor van de dag: Forrelenvijver ’t Groenewoud

https://www.forelvijvercothen.nl/

Beste vissers, door de nieuwe coronamaatregelen van het kabinet zijn wij genoodzaakt om per direct dicht te gaan. Wij willen jullie bedanken voor het afgelopen visseizoen en hopen jullie in april weer terug te zien. Met vriendelijke groet, Simon en José

Zin in een dagje forelvissen? Kom dan eens langs bij forelvijver ´t Groenewoud in Cothen.

Temidden van de fruitboomgaarden liggen onze drie forellenvijvers waar u een heerlijk dagje kunt vissen. In onze forelvijvers kunt u vissen op zalmforel en regenboogforel. Iedereen die komt kan kiezen uit één van de drie forelvijvers. Wanneer u met een groep wilt forelvissen is het ook mogelijke om een van onze vijvers af te huren.

Forelvissen is voor iedereen een leuke bezigheid en een leuk dagje uit. Je hoeft geen geoefende forelvisser te zijn om forel te vangen. U kunt bij ons hengels huren en aas kopen.

Natuurlijk kunt u uw gevangen forel omruilen voor vers gerookte forel!

Een kijkje nemen mag natuurlijk ook!

Heeft u vragen en/of opmerkingen kom dan gerust langs of neem contact met ons op.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.