Sponsor van de dag: Eetcafé Het Molentje

23 Dec 2020 | Laatste Nieuws

LET OP: Momenteel gesloten wegens corona. Wel kunt u bij ons afhaal- of bezorgmenu’s bestellen: Afhaal- en bezorgmenu’s

Eetcafé Het molentje uit Cothen, bekend bij vele Cothenaren als stamkroeg maar zeker ook bij de vele fietsers en toeristen die hier regelmatig vertoeven aan de bar of op het terras. Centraal gelegen in Nederland op nog geen 25 meter van de Kromme Rijn en in de schaduw van de stellingmolen Oog in ‘t Zeil. Vanaf de A12 afslag Bunnik is café Het Molentje in zo’n 10 minuten bereikbaar.

Wil je een gezellig avondje met je vrienden aan de bar bijpraten, een potje darten, lunchen, dineren of een feestje met buffet organiseren? Het kan allemaal. Eetcafé Het Molentje beschikt over een mooie bar, gezellig terras, professionele dartbanen en een heerlijke menukaartOp tap hebben wij AmstelHertog Jan en Skuumkoppe.  Op fles hebben wij verschilende soorten bier zoals bijvoorbeeld Affligem Blond. Heb je zin in wat sterkers dan schenken wij dat uiteraard ook. Een wijntje of een lekker “pikketanussie”? Wij hebben het. Specialiteit die wij schenken is een Schrobbelèr. Een echte Brabantse sfeerverhoger.

Wil je vast een virtueel kijkje komen nemen binnen? Leuk! Klik hier om binnen te kijken.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy