Sponsor van de dag: Catering de Witte

24 Dec 2020 | Sponsoren

Catering De Witte is een jong en enthousiast bedrijf dat er naar streeft om het u volledig naar uw zin te maken. Het begint met een vrijblijvend gesprek waarin u aangeeft wat de wensen en ideeën zijn. Aan de hand daarvan ontvangt u een offerte op maat. Of het nu gaat om een tuinfeest, barbecue, high tea, diner of bruiloft… Uw wensen staan centraal. De slogan “Als het bijzondere ook betaalbaar mag blijven” zegt hierbij genoeg. Dus heeft u een zakenborrel, lunch, barbecue of high tea in het vooruitzicht (of natuurlijk een andere bijeenkomst waarbij u het gemak wil ervaren), bel of mail Catering De Witte voor een vrijblijvend gesprek.

Gerard en Martine zijn te bereiken via:
Email: info@cateringdewitte.nl
Telefoon: 06-12 538 531

Of via hun contactpagina: www.cateringdewitte.nl/contact/

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy