deengel

Sponsor van de dag: Café Restaurant De Engel

Onze sponsoren hebben het momenteel erg moeilijk. Tot de jaarwisseling zullen we al onze sponsoren die actief zijn in de Horeca promoten middels een “sponsor van de dag”. Zij kunnen de steun rond de kerstdagen zeer goed gebruiken. In het nieuwe jaar zullen we ook andere sponsoren in de spotlights zetten om ook hen een hart onder de riem te steken.

Voor de tweede keer dit jaar hebben wij helaas onze deuren moeten sluiten vanwege de COVID-19 maatregelen. Uiteraard hopen we zo snel mogelijk weer open te gaan. Tot die tijd gaan we ervoor zorgen dat je de lekkere gerechten van De Engel niet hoeft te missen! Vanaf 6 november gaan we starten met afhalen en bezorgen op donderdag tot en met zondag. We hebben twee mooie driegangen menu’s voor je samen gesteld en deze gerechten kun je ook los bestellen. Je hoofdgerecht is zo klaar gemaakt dat je het alleen nog maar in de oven hoeft te verwarmen. De gerechten zullen we regelmatig wisselen. Ook van onze heerlijke high tea en high wine kun je nu thuis gaan genieten.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met De Engel via de contactpagina op hun site https://engelrestaurant.nl/

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.