Sponsor van de dag: Aegir Marine

Over AEGIR-Marine

AEGIR-Marine is een full service provider voor schroefaskokerafdichtingen en aandrijfsystemen voor de maritieme industrie. Het bedrijf richt zich op een uitzonderlijke kwaliteit van dienstverlening voor zowel scheepseigenaren als scheepsmanagers.

AEGIR-Marine is opgericht in 2000. Sindsdien is het bedrijf erin geslaagd een belangrijke leverancier te worden van onafhankelijke maritieme reserveonderdelen, retrofit-installaties en diensten voor alle belangrijke schroefaskokers en maritieme voortstuwingssystemen.

Het hoofdkantoor van AEGIR-Marine is gevestigd in Wijk bij Duurstede. Het bedrijf heeft ook kantoren in Namibiƫ, Singapore, China, Dubai en de VS van waaruit Service Engineers wereldwijd kunnen worden uitgezonden.

Naast de kantoren werkt AEGIR-Marine met een netwerk van professionele agenten. Van Canada tot Chili, van Indonesiƫ tot Zweden en van Griekenland tot Japan.

Meer informatie is beschikbaar via www.aegirmarine.com

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.