Spelersranglijst SVF 1 na seizoen 2022-23

01 Jun 2023 | Laatste Nieuws

Vanaf 2013 wordt deze lijst bijgehouden. Helaas alleen pas vanaf seizoen 2002/2003. De periode van hiervoor is niet meer te achterhalen.

Alle officiële KNVB wedstrijden vallen hier onder, dus ook de Bekerwedstrijden. Alle spelers die op het wedstrijdformulier staan worden meegeteld, ook reservespelers. Alleen de spelers met 100 wedstrijden, of meer, worden hier onder geplaatst.

Tijdens dit seizoen heeft Sander Mocking het respectabele aantal van 250 wedstrijden bereikt. Jammer dat hij geblesseerd raakte, anders was hij aanvoerder van deze ranglijst geworden. Nu maar naar het nieuwe seizoen toe werken, en dat gaat, Sander kennende, zeker lukken. Maar voor een ieder geldt: Veel succes!

De nieuwe ranglijst na seizoen 2022/2023 is als volgt:

* er achter betekend: dit seizoen wedstrijden erbij.

Onder de 100 wedstrijden wordt uiteraard wel bijgehouden, maar hier niet vermeld.

Tot volgend seizoen, fijne vakantie!

 

Jacques Rosengarten  

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy