Sinterklaas bij SVF

02 Dec 2023 | Laatste Nieuws

Vandaag, woensdag 29 november, trainde de jongste jeugd wat eerder en korter, omdat de Sinterklaas langs zou komen. De Sint kwam samen met 1 Piet. Nadat alle kinderen hem gezien hadden, gingen zij met z’n allen naar de kantine. Daar werden alle teams (Peuters, JO7 , JO8-1 en JO8-2 naar voren geroepen en ook de trainers mochten bij de Sint komen..

Ook werden er nog een potje bingo gespeeld. Sinterklaasliedjes mochten niet ontbreken. Pepernoten waren er in overvloed en aan het einde weren de kinderen verrast met een leuke cadeautje. Al met al was het een leuke middag. Dank aan Sinterklaas en zijn Piet, die tijd gevonden hadden om SVF te bezoeken. Ook dank aan Sanne en Femke die dit georganiseerd hadden.

Foto’s staan in een album.

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy