Senioren onderhoudsploeg weer begonnen

28 Sep 2020 | Laatste Nieuws

Afgelopen vrijdag 25 sept. was het weer verzamelen van de senioren onderhoudsploeg om 13,00 uur. Na een paar maanden rust te hebben gehad was er veel te doen op ons sportpark. Zoals o.a. de natte ruimtes, het overtollige onkruid, lijnen trekken hoofdveld. De vlindertuin moest flink onder handen worden genomen. Gelukkig waren Ad van Bemmel en zijn vrouw gekomen om het voortouw te nemen. Menige kliko werd gevuld met tuinafval.

Half drie, zoals gebruikelijk koffie drinken en even bij kletsen. Na de koffie kreeg Ad en zijn vrouw hulp van andere, die met hun eigen werk klaar waren. Al met al een nuttige middag en hoog tijd dat we weer begonnen waren met het onderhoud.

Er staan leuke foto’s in het album. Opvallend hierbij is dat er nog veel mooist te zien is in de vlindertuin.

Bent u gepensioneerd of om een andere reden vrije tijd hebben, sluit u aan bij ons. Ik kan u verzekeren dat het best gezellig is. Sjaak van Woudenberg kan u helemaal inlichten. O ja, afsluiten doen we om vier uur en drinken dan een heerlijk sapje.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy