Sander speelt 250e wedstrijd

17 Oct 2022 | Laatste Nieuws

Sander Mocking heeft bij het begin van dit seizoen ’22-’23 een jubileum behaald, hij speelde zijn 250e wedstrijd bij de senioren. Vanaf zijn 16e speelt Sander zijn wedstrijden voor het 1e elftal van SVF, waarbij hij de laatste jaren de aanvoerdersband draagt en voorop gaat in de strijd. Sander heeft namens SVF een ingelijst shirt aangeboden gekregen, hij kreeg een mooi dankwoord en woord van waardering van de voorzitter. Naast speler zet Sander zich ook als vrijwilliger in bij de club. We wensen Sander nog vele mooie en succesvolle wedstrijden toe in het vlaggenschip van SVF.

Foto’s van Wim Terwint staan in een album.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy