Saestum JO13-2 tegen SVF JO13-1

04 Dec 2017 | JO13-1, Pupillen

2 december 2017.
In de laatste competitie wedstrijd van dit jaar hebben onze jongens en  onze meid in  een zeer spannende een  goede wedstrijd gespeeld.  In deze wedstrijd waren er van beide zijde veel kansen
Bij de thuis ploeg voetballen veel  buitenlandse jongens die zeer balvaardig zijn maar moeilijk de mond kunnen houden. Bij een van die vele aanvallen van Saestum   wordt er bijna gescoord  Duncan was al verslagen maar  grandioos   door Simon van de doellijn gehaald. Maar niet veel later  na 15 min  wordt  het toch 1-0  Wij pakten de draad goed op met kansen voor ons  met  het gevolg dat  Teuntje in de  22 min scoort Amper  3 min later  een voorzet van Jasper  van rechts die  door Tijl afgerond wordt  1-2 Na een zondags schot van een speler van Saestum   wordt het 2-2

Na 45 min  Een corner van Joep die hem met zijn linker pootje  goed indraaide  waar Wessel ook nog bij betrokken was het doelpunt  komt Joep ten eer 2-3 Het golfde op en neer  wat uitmond  op een paas van Finn naar Tijl die afrond ( Finn had zelf ook kunnen schieten maar zij ik gun hem Tijl wel ) 2-4

In de 58 min gebeurde dan toch waar ik onze ploeg ook voor gewaarschuwd  had  namelijk twee RODE KAARTEN voor spelers van Saestum  voor zeer grof taal gebruik richting scheidsrechter
In de 60 min als nog een doelpunt voor Saestum met als eindstand 3-4 voor SVF

Wederom een goede uitslag  en goede prestatie  voor het harde werken op de trainingen  wat zich in de wedstrijden dan ook beloond

Proficiat  jongens en onze meid
Verslag deel door Ted aangevuld door Ton
Groet Van beide

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy