Rob Balk balsponsor SVF – Odijk

Op Tweede Paasdag werd de belangrijke wedstrijd tussen SVF en Odijk gespeeld.  Leuk dus dat onze hoofdsponsor Rob Balk ook de balsponsor van deze wedstrijd was !

En gelukkig heeft SVF de broodnodige drie punten binnen gesleept !

Rob Balk Loodgietersbedrijf , een allround bedrijf, dat u graag van dienst wil zijn bij alle voorkomende loodgieterswerkzaamheden. U kunt er terecht voor het repareren van een kraan tot het leveren en installeren van een complete badkamer, van een dakreparatie tot nieuwe goten, en van een extra radiator tot een complete cv-installatie. En dan hebben we lang nog niet alle mogelijkheden genoemd. Neem daarvoor een kijkje op de website !    En bovendien op dit moment een mooie actie voor SVF-leden !

 

 

 

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.