Pupil van de week: Tygo Terschegget (inclusief vlog)

13 May 2019 | Pupil van de week

Tygo was Pupil van de week. Hij is de laatste van zijn team die dit seizoen de pupil van de week is. Hij vond zelf dat hij al precies wist hoe de middag ging verlopen. Maar toch was het stiekem wel spannend. Gelukkig was Yvette er die Tygo vol enthousiasme ontving en op zijn gemak stelde. 

Tygo is meer dan vermaakt en heeft weer een paar nieuwe woorden aan zijn woordenschat toe kunnen voegen vandaag. ?

Vol enthousiasme ging hij met de Pupil van de week bal na de wedstrijd alle handtekeningen van de SVF toppers ophalen, maar vond het wel gek dat Yvette nu wel van zijn zijde week en niet mee de kleedkamer en douches in ging om de ontbrekende handtekeningen te scoren. SVF ontzettend bedankt voor deze top middag.

Tygo heeft zijn eigen vlog gemaakt die is hier terug te zien:

https://youtu.be/8qc5RMrwgSw

Groeten Tygo ( en papa van Tygo)

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy