Onze “veteranen” zijn lekker bezig !

De foto’s in het album laten duidelijk zien dat de veteranen er plezier in hebben om ongedwongen bezig te zijn met hun geliefde sport voetbal ! Ben jij ook zo’n veteraan  kom dan een keertje meespelen om de sfeer te proeven.  Iedere zondag om 10.00 uur kun je terecht. Echte liefhebbers zullen zeker aansluiten bij deze groep.  Een uur lang draven en je schijnbewegingen weer uit proberen.  Lekker zweten en na afloop het voetbalnieuws van de afgelopen week  bepraten. Wil jij meer informatie neem dan  contact op met Kees Mocking of Cees van den Berg   Wim Terwint.

One Comments

  1. Reply Post By Kees van den Berg

    Mooie foto’s Wim en een leuk verslag laten we hopen dat er reacties op komen.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.