Svf Cothen

Nominatie voor onze sponsoren

De Wijkse Ondernemersprijs 2019 zal dit jaar mogelijk naar een van onze sponsoren gaan.

In drie verschillende categorie├źn zijn onderstaande ondernemers genomineerd; 
– Wijkse Winkelier: Slagerij Zumbrink
– Wijkse Onderneming (< 5 fte): Flair Design en Den Hoed 
– Wijkse Onderneming: van Vliet Kastanjehout.

Geef uw stem voor onze sponsoren via deze link:
https://www.wijkinbedrijf.nl/stemmen
(Stemmen kan tot 1 Februari)

De verkiezing van de Wijkse Ondernemersprijs wordt georganiseerd door de Stuurgroep Wijk in Bedrijf. Voor verkiezing heeft de Stuurgroep een Projectgroep Ondernemersprijs gevormd. Deze projectgroep is samengesteld uit vertegenwoordigers van: Ondernemers Kring Wijk bij Duurstede (OKW), Winkeliersvereniging Hart van Wijk, Rabobank Rijn en Heuvelrug en ondernemers uit de Gemeente Wijk bij Duurstede. Wij willen jullie alvast feliciteren met de nominatie! En op 7 Februari weten we wie de prijzen in ontvangst mag nemen….

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.