Nieuwjaarswedstrijd Oud SVF 1 vs SVF 1

30 Dec 2023 | Laatste Nieuws

De eerste nieuwjaarswedstrijd!!! Mis hem niet… Zaterdag 6 Januari bent u van harte welkom op ons sportcomplex voor dit spektakel, OUD SVF met trainers Gerard Veldhuizen en Ton Delfgou, welke o.a. de volgende spelers hebben geselecteerd: Gerard Mocking, Jeroen van Bemmel, Hans van Beek, Michiel van Hoof, Erik Vernooij, Gerard Pouw en baltovenaar Patrick van Woudenberg. Dit team gaat het opnemen tegen SVF met de nu vertrouwde gezichten Sander Mocking, Nando Koedam, Marcel Laros, Rigino Odijk, Rik van der Mispel, Remco den Broeder en Freek Scherpenzeel. De eerste officiële nieuwjaarswedstrijd welke onder leiding staat van scheidsrechter Ruud Kolsteeg. Wees erbij!

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy