Nieuwe trainingspakken voor JO15-1

Afgelopen zaterdag 10 november kregen het elftal JO15 van leider Patrick van Woudenberg nieuwe trainingspakken van SeederDeBoer, nu vertegenwoordigt door Paul van Dinten.

Vooraf natuurlijk een woordje van voorzitter Erwin Rieff. Paul is natuurlijk geen onbekende bij SVF. Niet alleen als voetballer maar inmiddels ook als sponsor bij SVF. De voorzitter bedankte Paul voor het beschikbaar stellen van nieuwe trainingspakken. SVF is hier heel dankbaar voor en hij verzocht de spelers om zuinig met deze pakken om te gaan zodat zij de komende jaren er netjes bij lopen en met trots deze pakken zullen dragen. Hierna klonk een welgemeend applaus voor Paul en een bos bloemen was hierna zeker op zijn plaats.

Foto’s van deze overhandiging zijn te zien in het album.
Wim Terwint

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.