Nieuwe opbergkasten in de bergingsruimte

22 May 2023 | Laatste Nieuws

Al geruime tijd maken leiders en trainers dankbaar gebruik van de nieuwe opbergkasten in de bergingsruimte. Ideaal om wedstrijdballen, hesjes  en overige materialen per team te kunnen opslaan. De opbergruimtes zijn ook nog voorzien van een codeslot, dus als het goed is kunnen er binnen de teams geen spullen meer zoek raken.. 😉

Ook via deze weg willen wij namens alle trainers & leiders van SVF, Henk van Leeuwen bedanken voor zijn puike vakwerk & inzet! Henk is al jaren betrokken bij de club als vrijwilliger en dat waarderen wij als club enorm!

Nogmaals bedankt Henk en fijn om te vernemen dat de opbergruimtes nu al zoveel positieve reacties geven binnen de club.

#trotsoponzevrijwilligers

Namens bestuur, voetbalzaken, trainers & leiders SVF

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy