Marco Van Oostrom Bestratingen nieuwe bordsponsor

30 Aug 2021 | Sponsoren

Marco van Oostrom bestratingen is nieuwe bordsponsor!

“Vanaf dag 1 helpen we onze klanten met het uitkomen van hun wens dat is onze focus. De beloning voor een goed afgeronde klus is voor ons de mogelijkheid om meer te doen. We lossen problemen creatief op en hebben kennis van de branche die je nergens anders vindt. Wat de opdracht ook is, van Oostrom bestratingen kan je helpen hem te voltooien. Wij bieden onze klanten de expertise, aandacht en grondige kennis die ze nodig hebben.”

Kijk op https://www.van-oostrom-bestratingen.nl/ voor meer informatie.

Contactgegevens:
+31 636100596
oostrombestratingen@gmail.com

Zijn bord heeft al een prachtige plek gekregen .Zie hieronder de foto’s:

vanoostrom-bestratingen

Marco bedankt!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy