bal voor site 2

Loten verkoop bij een thuiswedstrijd!

Als op zaterdag het eerste bij SVF thuis speelt, worden er voor de wedstrijd door een aantal spelertjes loten verkocht. Vanaf 14:15 tot 0ngeveer 15:00 lopen ze rond het veld en de Kantine. En wel vier voor 1 euro en dit bedrag is dan ten goede voor leuke activiteiten voor de jeugd. De spelers zijn te herkennen aan een kledingstuk met het logo van SVF. In de rust is dan de verloting en de prijs is een leuk pakket met daarbij een heerlijke rollade (gesponsord door Slagerij Zumbrink). Na de verkoop krijgen de spelers nog iets lekkers en worden ze bedankt voor hun inzet.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.