Loten verkoop bij een thuiswedstrijd!

11 Nov 2019 | Laatste Nieuws

Als op zaterdag het eerste bij SVF thuis speelt, worden er voor de wedstrijd door een aantal spelertjes loten verkocht. Vanaf 14:15 tot 0ngeveer 15:00 lopen ze rond het veld en de Kantine. En wel vier voor 1 euro en dit bedrag is dan ten goede voor leuke activiteiten voor de jeugd. De spelers zijn te herkennen aan een kledingstuk met het logo van SVF. In de rust is dan de verloting en de prijs is een leuk pakket met daarbij een heerlijke rollade (gesponsord door Slagerij Zumbrink). Na de verkoop krijgen de spelers nog iets lekkers en worden ze bedankt voor hun inzet.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy