Levert u ook een bijdrage?

Voor onze jongste jeugdelftallen (tot en met 13 jaar) organiseren we sinds enkele jaren een zaalvoetbaltoernooi in sporthal de Rijnsloot. Nu willen we ook dit jaar een toernooi organiseren, alleen zoeken we nog een aantal sponsoren die ons financieel een handje kunnen helpen. Wellicht kunnen een gedeelte van de opbrengst van de Rabobank clubkas campagne voor het toernooi gebruiken, maar dan nóg halen we het beoogde doel niet…. Levert u ook een bijdrage?

Neem even contact op via een e-mail naar info@svfcothen.nl dan bespreken we de mogelijkheden.

De PR-Commissie

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.