Leuke dag voor jong en oud zaterdag a.s. bij SVF

10 Mar 2022 | Laatste Nieuws

Beste allemaal,

Aanstaande zaterdagmiddag worden er bij SVF leuke activiteiten georganiseerd voor jong en oud! Iedereen is welkom, je hoeft geen lid te zijn van SVF.

Voor de jeugd is er een stormbaan (luchtkussen) en een “speelbal”. In de kantine is er live muziek en al onze senioren (zaterdag)teams spelen een thuiswedstrijd. SVF 1 speelt vanaf 14.30 de derby tegen Aurora. De weersvoorspellingen zien er goed uit, dus het beloofd een gezellig spektakel te worden! In de avond hebben we feest met DJ Chiel en een special guest.

Hopelijk zien we jullie allemaal aanstaande zaterdag ⚽️?

Tot dan,

De organisatie.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy