Klaverjasavonden ten einde

29 Apr 2019 | Klaverjassen

Al heel veel jaren wordt er bij SVF een klaverjasavond georganiseerd in de wintermaanden. Ooit in 1978 is Jac Balk hiermee begonnen. Nu in 2019 organiseren Frans van Leeuwen en Wim van Dijk alweer twintig jaar deze avonden. Afgelopen vrijdagavond waren er weer zeven tafels bezet, dat is wel eens meer geweest, maar u moet dan wel rekening houden met de verandering van interesse in de bevolking van Nederland. Jonge mensen zien we weinig of helemaal niet kaarten. Zij hebben andere bezigheden.
De groep die nu nog komt kaarten zijn gepensioneerd of 60 jaar of ouder.

Toch willen de organisatoren van nu, Frans en Wim, nog niet van ophouden weten, temeer daar de huidige kaarters aangegeven hebben om op vrijdag 6 sept. a.s. weer aanwezig te zijn voor een nieuw seizoen kaarten. Uiteraard zijn ook nieuwe kaartliefhebbers van harte welkom.

Onderstaand de laatste prijswinnaars:

  1. Anton Balk: 5407 punten
  2. Harry Vernooij: 5327 punten
  3. Marian van Vulpen: 5217 punten
  4. Harrie van Impelen: 5018 punten
  5. Theo van Riet: 4889 punten
  6. Corrie van Galen: 4639 punten
  7. Tini van Riet: 4629 punten
    Poedelprijs: Herman Ossenforth.

Met plezier kijkt iedereen terug naar het afgelopen seizoen. Noteer 6 sept. 2019 alvast in uw agenda. U bent om 20:00 uur van harte welkom.

Foto┬┤s van deze laatste avond zijn te vinden in het fotoalbum.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy