JORNACTIEF: STIMULERINGSPROJECT VOOR JEUGD

28 May 2024 | Laatste Nieuws

In het najaar van 2024 kunnen kinderen in de basisschoolleeftijd zich inschrijven voor kennismakingslessen bij sport-, cultuur- en natuuraanbieders. Ook SVF doet mee. In deze periode gaan wij ons voor deze doelgroep profileren!

In de maanden september, oktober en november 2024 kunnen kinderen in de leeftijdscategorie van 4 t/m 12 jaar zich inschrijven voor kennismakingslessen bij SVF. We worden hierbij geholpen door “JornActief”. Het stimuleringsproject “JornActief” richt zich op het aanmoedigen van gezonde gewoonten, discipline te bevorderen en sociale vaardigheden te ontwikkelen. 

Wij willen alle kinderen de kans geven om bij ons op de vereniging langs te komen!

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy