Joost Kooijman volgend seizoen hoofdtrainer van SVF1

Het bestuur en de commissie voetbalzaken van S.V.F. zijn er in geslaagd een nieuwe hoofdtrainer vast te leggen voor het seizoen 2020-2021. Met ingang van komend seizoen zal Joost Kooijman (49 jaar, woonachtig in Wijk bij Duurstede) onze selectie onder zijn hoede nemen.

Joost is een ervaren trainer, gediplomeerd met een UEFA-B diploma en goed passend in het profiel dat we zochten. Hij kent de regio en aan ambities ontbreekt het hem niet.

Wij denken hiermee een trainer aan onze club te hebben verbonden, die het in zich heeft om met zijn voetbalinhoudelijke kennis, trainingskwaliteiten en persoonlijkheid, op een goede manier onze jonge spelersgroep verder te helpen in hun ontwikkeling.

Wij heten Joost uiteraard van harte welkom en hopen op een prettige en positieve samenwerking.

Namens het bestuur en commissie voetbalzaken van S.V.F.

Fotoalbum

One Comments

  1. Reply Post By Paul Wijman

    Gefeliciteerd Joost

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.