JO09-2 eerste wedstrijd nieuwe seizoen

En dat is te merken bij ons team! De mannen en dame zijn toch wel wat gespannen….

Na een flinke warming up zijn wij aan de beurt. Vol vertrouwen en blije gezichtjes staan ze als team op toch wel een groot veld. De tegenstanders zijnVriendenschaar JO09-1, ze zijn een tikkeltje groter en blijkt ook al wat langer te voetballen samen.

Daar gaan we met ons top team op het doel Giel,en voetballend Guus, Bart, Floris, Owen, Bram, Sem en onze dame Ilse.

Remco moedigt de mannen en dame goed aan, helaas word er al gauw gescoord in ons doel.. .en nog een paar keer. Maar dat weerhoudt ons er niet van om toch achter de bal aan te gaan. Owen en Sem komen toch wel iedere keer dicht bij het doel zal het…helaas blijft het 0 voor ons.

De ouders genieten aan de zijlijn dat de kids met plezier voetballen, en ja het is toch het mooiste voetbal om naar te kijken blije gezichten ondanks verlies.

Nu al zin in volgende week!

Groetjes Sem en Heidi de Ruiter

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.