Jezelf zijn in Wijk & op de sportclub

03 Jun 2023 | Laatste Nieuws

Namens de Stichting Wijksport was ik uitgenodigd voor de bijeenkomst “veilig sportklimaat”. Jezelf zijn in Wijk: LHBTIQ +.  In bijgaande flyer en krant lees je hier meer over.
Ook bij SVF geldt de regel iedereen is gelijk. Een van onze kernwaarden. We willen en mogen immers niemand uitsluiten. Uit een onderzoek kwam naar voren dat discriminatie, in welke vorm dan ook, vooral in de voetbalwereld veel voorkomt. Ik vind dit zeer pijnlijk. Aanspreken op gedrag blijft nodig, maar ook beleid hanteren. Een welkomstbord is hier een voorbeeld van.
Nog te vaak worden kwetsende woorden geroepen en daar moeten  we met z’n allen onze verantwoordelijkheid in nemen.
Erwin Rieff Voorzitter.

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy