J/MO12-2 begint competitie met nieuwe tenues

23 Sep 2021 | Laatste Nieuws

Het J/MO12-2 team begint de competitie met gloednieuwe tenues. De tenues zijn bedrukt met maar liefst drie sponsoren! De trotste sponsors zijn: Familierestaurant De Jonge Graaf, Laysan B.V. en HSH Forklifts. Zowel SVF, de sponsors als de spelers zijn zeer verheugd met het eindresultaat. Vorige week zaterdag heeft voorzitter Erwin de sponsors voorafgaand aan de wedstrijd ontvangen om hen te bedanken.

 

Dit was ook een uitgelegen moment om het team op de foto te zetten voor de jaarlijkse teamfoto. Bekijk de teamfoto in het nieuwe tenue onder de tekst. SVF wenst de J/M012-2 veel sportief succes en plezier in het nieuwe seizoen.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy