Inning contributies 2e halfjaar 2016

22 Sep 2016 | Laatste Nieuws

De contributies voor het 2e halfjaar 2016 worden volgens planning automatisch geïncasseerd rond  woensdag 28 september 2016.

Wij verzoeken u hiermee rekening te houden.

Rond dezelfde periode wordt aan de leden die de contributie niet via een automatische incasso laten innen een nota worden aangeboden. Wij verzoeken deze leden de nota via internetbankieren over te maken.

Tenslotte nog een oproep aan de leden die over het 1e halfjaar 2016 nog (een deel van de ) contributie moeten betalen. Vriendelijk verzoek om dit bedrag alsnog over te maken. De vereniging rekent op uw bijdrage.

Namens SVF dank ik u van harte voor uw medewerking.

Vriendelijke groet,

Arnold Zadelberg
Penningmeester
E-mail: penningmeester@svfcothen.nl

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy