Inning contributies 1e halfjaar 2018

28 Jan 2018 | Laatste Nieuws

De contributies voor het 1e halfjaar 2018 worden volgens planning automatisch geïncasseerd rond  donderdag 22 februari 2018. Wij verzoeken u hiermee rekening te houden.

Rond dezelfde periode zal aan de leden die de contributie niet via een automatische incasso laten innen een nota worden aangeboden. Wij verzoeken deze leden de nota via internetbankieren over te maken.

Tenslotte nog een oproep aan de leden die over het 2e halfjaar 2017 nog (een deel van de ) contributie moeten betalen. Vriendelijk verzoek om dit bedrag alsnog over te maken. De vereniging rekent op uw bijdrage.

Namens SVF dank ik u van harte voor uw medewerking.

Vriendelijke groet,
Arnold Zadelberg
Penningmeester
E-mail: penningmeester@svfcothen.nl

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy