Hercules F5 – SVF F2

Hoi allemaal, 19 maart 2016,  Hercules F5 -SVF F2.  Om 11.30 deze keer. Dus mochten de ouders rustig aan doen ’s ochtends… We vertrokken daarom fris en uitgeslapen. Heerlijk weer erbij ,dus het moet helemaal goed komen!

De wedstrijd begint. Met na 7 minuten een mooie bal op Jurre 1-0.  Daarna scoort Sem met een hardschot van afstand de 2-0 binnen te halen. Na een paar kleine foutjes weet Hercules ook een goal te maken 2-1

Rust…

Tweede helft begint mooi, Sven schiet van net over de middellijn de bal over de keeper heen, een prachtig doelpunt.

Voor de rest werd er goed gevoetbald met nog een goal voor Jurre en Imre. We hebben gewonnen met 5-2, top.

Groetjes Beau de Ruiter

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.