Hercules F5 – SVF F2

07 Apr 2016 | Pupillen

Hoi allemaal, 19 maart 2016,  Hercules F5 -SVF F2.  Om 11.30 deze keer. Dus mochten de ouders rustig aan doen ‘s ochtends… We vertrokken daarom fris en uitgeslapen. Heerlijk weer erbij ,dus het moet helemaal goed komen!

De wedstrijd begint. Met na 7 minuten een mooie bal op Jurre 1-0.  Daarna scoort Sem met een hardschot van afstand de 2-0 binnen te halen. Na een paar kleine foutjes weet Hercules ook een goal te maken 2-1

Rust…

Tweede helft begint mooi, Sven schiet van net over de middellijn de bal over de keeper heen, een prachtig doelpunt.

Voor de rest werd er goed gevoetbald met nog een goal voor Jurre en Imre. We hebben gewonnen met 5-2, top.

Groetjes Beau de Ruiter

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy