HDS D3 – SVF D3

28 november 2015

Over vergeetachtigheid, prachtig weer, mooie combinaties en een goede sfeer.

Op deze, wat een prachtige dag gaat worden, rijden we over een zojuist weer geopende provinciale weg naar Leersum. We zijn ruim op tijd. Totdat… Totdat we er achter komen dat onze tenues nog in Cothen staan. Gewassen, dat wel, maar in Cothen. Na een snelle herstelactie (die nieuwe weg rijdt lekker) beginnen we een kwartier later aan onze wedstrijd.

Wat volgt is een opeenvolging van prachtige acties op ons middenveld, bijtende verdedigende acties van de backs, ontsnappingen van de spitsen (Deke was regelmatig vertrokken) en prima samenspel tussen onze laatste man en keeper. Die laatste had ook weer een paar spectaculaire reddingen. De combinaties tussen Björn en Luuk waren oogstrelend en ook Jasper kwam alleen voor de keeper.

D3 3Hoe dan ook, dit voelt als pure winst op zo’n zonovergoten dag.

Dat de tegenstander uiteindelijk met 8-0 wint (door wat rommelgoals) mocht de pret niet drukken.

Quinten van Eijk (en een beetje John)

2 Comments

  1. Wat een leuk verslag Quinten! Volgende keer gaan jullie vast winnen.

  2. Reply Post By Marieke en Femke

    Wat een leuk verslag, en mooie foto’s er bij!!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.