Gratis Walking Football

29 Nov 2021 | Laatste Nieuws

Gratis!

Nog steeds mag er overdag gesport worden…!

De rest van het jaar 2021 en de gehele maand Januari in het nieuwe jaar, ben je gratis van harte welkom, om aan te sluiten bij het Walking Football. Voor de goede orde: je hoeft dus geen lid te zijn van S.V.F, S.V.L. en/of C.D.W. !

We spelen ook in december (behalve de laatste twee donderdagen) iedere donderdagmiddag van 13.00 tot 14.15 uur dit leuke en bijzondere spel, met vooraf een goeie warming-up door een trainer met kennis van (blessure)zaken. Aansluitend is er een gezellig drankje en om circa 14.45 gaan we weer verderop, of huiswaarts. We doen dit bij SVF in Cothen, oftewel op sportpark De Nieuwe Kamp.

Nogmaals: je bent dus vanaf nu tot 01-02-2022 van harte welkom om gratis dit Walking Football gewoon eens uit te proberen. Het drankje na afloop dien je wel te betalen. Doe gewoon eens een keertje mee om het uit te proberen. We zien je graag verschijnen.

Neem voor nadere informatie contact op met Kees Mocking op nummer 06-53359337.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy