Goodwill-toernooi voor JO-15

Afgelopen zaterdag werd het Goodwill toernooi gespeeld onder prachtige weersomstandigheden. Voorafgaand aan dit toernooi was de sponsor André Verbeek reeds bedankt en in het zonnetje gezet. Daar hij als leider van een team zelf naar een toernooi moest, kon hij verder niet aanwezig zijn.

Zover ik kan beoordelen verliep het toernooi op rolletjes. Het tijdsschema werd strak in de hand gehouden door Inge Denissen. De sfeer was goed en er werd met passie gestreden, maar vooral met plezier. Helaas kon ik niet blijven tot de prijsuitreiking.

In het fotoalbum zijn de foto’s te zien die ik gemaakt heb van dit toernooi.

Veel kijkplezier.

Wim Terwint

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.