Goodwill-toernooi voor JO-15

20 jun 2018 | Laatste Nieuws

Afgelopen zaterdag werd het Goodwill toernooi gespeeld onder prachtige weersomstandigheden. Voorafgaand aan dit toernooi was de sponsor André Verbeek reeds bedankt en in het zonnetje gezet. Daar hij als leider van een team zelf naar een toernooi moest, kon hij verder niet aanwezig zijn.

Zover ik kan beoordelen verliep het toernooi op rolletjes. Het tijdsschema werd strak in de hand gehouden door Inge Denissen. De sfeer was goed en er werd met passie gestreden, maar vooral met plezier. Helaas kon ik niet blijven tot de prijsuitreiking.

In het fotoalbum zijn de foto’s te zien die ik gemaakt heb van dit toernooi.

Veel kijkplezier.

Wim Terwint

SVF Webshop

a

Fysiotherapie

advertisement

Schrijf je hier in voor onze nieuwsbrief

Privacy policy

privacy-policy

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF