Geslaagde clinic voor de jongste jeugd

16 Dec 2023 | Laatste Nieuws

Vanochtend om 9:30u vond de clinic onder leiding van de selectie plaats voor onze jongste jeugdteams van JO7 tot en met JO11. Een kleine 50 enthousiaste kinderen stonden te trappelen om aan de slag te gaan.

Er was een circuit uitgezet waarbij elk team na 8 minuten door kon schuiven naar de volgende oefening. Bij elke oefening waren er 1/2 begeleiders die uitlegden wat de bedoeling was. Alle spelers deden leuk mee en hebben hun beste actie kunnen laten zien.

Na afloop kreeg elke deelnemer een SVF Skills certificaat en een glaasje appels/perensap uit eigen boomgaard van Kees Mocking.

We hopen dat iedereen genoten heeft en bedanken jullie graag voor de inzet.

De selectiespelers en -trainers van SVF.

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy