Geslaagd Oktoberfest 08-10

11 Oct 2021 | Laatste Nieuws

Na een paar jaar, mocht het weer. Jan Willem zette zijn schouders eronder. De kantine was in steil versierd. Eerst moest er die vrijdagavond gevoetbald worden door het 45+ team. Vier ploegen handen zich gemeld:

CDW,DEV,CANDIA en SVF. Veenendaal had zich afgemeld, omdat zij onvoldoende spelers hadden.

Om tien uur waren alle spelers klaar met douchen en lieten wel blijken dat zij zin hadden een biertje. Voor een hartige hap werd ook gezorgd. De jongens van JO19 waren ook uitgenodigd en zo hadden we een volle kantine met ongeveer 75 personen. De muziek was in gepaste steil, met als meezingen het gevolg.

De barbezetting: Erik Vernooij, Joell van Schaik en Mike de Gier, hadden het druk maar gingen mee in de gezelligheid. Om twaalf uur was het noodgedwongen afgelopen, waarnaar iedereen voldaan naar huis kon gaan.

Er waren geluiden te horen, dat volgend jaar deze oktoberfest weer georganiseerd gaat worden, maar dan zal de opzet wat ruimer zijn. Dank aan iedereen die zich deze avond hebben ingezet en wellicht tot volgend jaar!

Foto’s zijn te vinden in een fotoalbum.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy