Geen trainen voor de JO09-1, maar een bezoek bij Oranje

10 Oct 2018 | JO09-1

Na een succesvol weekend waarbij HDS JO09-1 uit Leersum met 12-0 werd verslagen, hadden de mannen wel een vrije trainingsavond verdient.  Wat is er dan leuker om met elkaar naar het grote Nederlands Elftal te gaan kijken in Zeist.

Met wie kunnen we op de foto of krijgen we een handtekening? Dat was de belangrijke vraag… Frenkie de Jong? Babel (ook wel roodkapje genoemd door Guus Vernooij)?, Memphis of toch met de Ligt? Na een leuke training, die we van heel dichtbij konden mee maken, was het dan eindelijk zo ver. Handtekeningen jagen!!!

De heren van Oranje namen uitgebreid de tijd om het onze jongens naar het zin te maken. Een hele beleving. En absoluut de moeite waard om een training voor te laten schieten. Komende donderdag gaan we weer zelf trainen. En bereiden we ons voor op de thuiswedstrijd tegen Hooglanderveen JO09-4…

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy