Foto’s Delta Sport B2 – SVF B1

13 Mar 2016 | Junioren

Een spannende wedstrijd, de op dit moment nummers 1 en 2 tegen elkaar !   SVF begon goed, met een beetje geluk want de keeper liet ‘m gaan, scoorden we al vrij snel de 0 – 1.

Maar Delta Sport liet zich de kaas  niet van het brood eten en was over de gehele wedstrijd genomen de beste. We kwamen er niet veel meer aan te pas, konden nog wel een tweede doelpunt maken maar moesten toch de wedstrijd aan Delta laten met 3-2.

Delta Sport staat nu bovenaan, met ook nog eens een wedstrijd minder gespeeld.  Gelukkig zijn nog niet alle kansen  verkeken voor SVF, maar we moeten wel “simpeler” en meer resultaat gericht gaan voetballen !   We mogen geen punten meer laten liggen jongens.

Van de wedstrijd zijn foto’s gemaakt die kun je vinden in het album.

 

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy