Feestdag bij SVF aanstaande zaterdag 2 oktober

28 Sep 2021 | Laatste Nieuws

Beste mensen / sportieve vrienden,
Aanstaande zaterdag spelen het eerste, tweede en derde van SVF hun wedstrijden thuis op De Kamp:
SVF 2 – Aurora 2 (12:00u)
SVF 1 – ‘t Goy 1 (14:30u)
SVF 3 – Veenendaal 5 (14:30u)
Om van deze mooie gelegenheid gebruik te maken, is er het een en ander georganiseerd.
Er zal gedurende de dag een DJ aanwezig zijn die het sportpark voorziet van muziek en zo iedereen alvast een beetje in de feeststemming brengt voor de avond. Verzoeknummers zijn natuurlijk altijd van harte welkom! Daarnaast is de bar geopend tot 23:30 uur. De keuken zal ook de hele dag open zijn, zodat er voor iedereen wat lekkers te halen valt.
Let op: U kunt naar binnen tot 21:00 uur! Om iedereen zijn of haar veiligheid te kunnen garanderen, zijn wij genoodzaakt om u te controleren op de QR-code die in de coronacheck app aanwezig zou moeten zijn. Op het moment dat u geen vaccinatie- of testbewijs kan aantonen, mogen wij u helaas niet binnenlaten.
Laten we er met z’n allen een mooie dag van maken!
Met vriendelijke groet,
SVF feestcommissie

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy