Eerste Slobberavond gezellige drukte in kantine

01 Sep 2023 | Laatste Nieuws

Gisterenavond was het gezellig druk op de velden en in de kantine. Om half 8 trainde alle senioren teams (SVF 1/2/3 en het 18+ team) en de JO19 tegelijk. Het was even passen en meten, maar dat kwam goed na wat inschikken.

Elke laatste donderdagavond van de maand kan iedereen vast in zijn agenda noteren, want dan wordt er van alles georganiseerd. Deze eerste “Slobberavond” is erg geslaagd geweest. Het was behoorlijk druk in de kantine en mensen bleven lang hangen.

Vanuit de pot van de selectie en een gunst vanuit SVF zijn er bij Slagerij Zumbrink overheerlijke hapjes besteld. Remco den Broeder had deze lekkere vleespannen opgehaald, meegenomen en opgewarmd. Echt super lekker! Hier een foto ter ondersteuning, je zou er weer trek van krijgen.

De volgende keer zal er weer een ander team opstaan om wat lekkers te verzorgen. Herman Mocking, bedankt voor jouw goede zorgen als kastelein. Je hebt geen moment stil hoeven zitten en hebt ons uitstekend bediend.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy