Een leven lang voetbal!

02 Oct 2018 | Laatste Nieuws

Zoals wellicht bekend zijn SVF en CDW een samenwerkingsverband aangegaan inzake Walking Football. Mogelijk sluit ook SVL zich hierbij aan.

Inmiddels zijn er 4 sessies/trainingen geweest bij CDW onder leiding van Pieter Barte. Circa 10 tot 12 walking footballers zijn dan in de weer. Ik kan vertellen dat het steeds leuker wordt en ook kan ik vertellen dat het prima is voor je conditie.

In de maand oktober zullen deze WF-activiteiten plaats vinden bij SVF. Dit gebeurt iedere donderdag van 13.00 uur tot circa 15.00 uur. Eerst een bakkie (gratis !) koffie en daarna gaan we lekker aan de slag. Een warming-up onder leiding van Pieter en daarna lekker ballen. Afsluitend effe na borrelen om volgende week donderdag weer verder te gaan.

Doe lekker mee, of kom gewoon eens kijken naar dat spelletje.

We zien je graag de komende donderdagen bij SVF.

Met vriendelijke groet,

Kees Mocking

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy