Een hommage aan drie coryfeeën

23 Aug 2017 | Laatste Nieuws

Het is bijna zover, dat Kees Mocking, Harry van Beek en Joop Balk hun werkzaamheden beëindigen of een andere invulling er aan geven. Kees en Harry o.a. 14 jaar zitting in het bestuur en Joop vanaf 1985 altijd bezig met SVF.

Joop neemt definitief afscheid van SVF, maar blijft natuurlijk altijd een SVF-er.  Kees en Harry zullen op een andere manier hun steentje blijven bijdragen in het belang van SVF.

In al die jaren heb ik heel veel foto’s gemaakt van deze drie. Prachtig om te zien. Je ziet ze ouder worden. In onze fotohoek in de kantine zijn dan ook een gedeelte van deze foto’s vanaf heden te bekijken.  Ik heb een keuze moeten maken. In mijn ogen zult u echter een goede indruk krijgen wat deze drie personen tot nog toe betekent hebben voor SVF.

Heel veel kijkplezier.

Wim Terwint

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy