Een hommage aan drie coryfeeën

Het is bijna zover, dat Kees Mocking, Harry van Beek en Joop Balk hun werkzaamheden beëindigen of een andere invulling er aan geven. Kees en Harry o.a. 14 jaar zitting in het bestuur en Joop vanaf 1985 altijd bezig met SVF.

Joop neemt definitief afscheid van SVF, maar blijft natuurlijk altijd een SVF-er.  Kees en Harry zullen op een andere manier hun steentje blijven bijdragen in het belang van SVF.

In al die jaren heb ik heel veel foto’s gemaakt van deze drie. Prachtig om te zien. Je ziet ze ouder worden. In onze fotohoek in de kantine zijn dan ook een gedeelte van deze foto’s vanaf heden te bekijken.  Ik heb een keuze moeten maken. In mijn ogen zult u echter een goede indruk krijgen wat deze drie personen tot nog toe betekent hebben voor SVF.

Heel veel kijkplezier.

Wim Terwint

One Comments

  1. Reply Post By Paul Wijman

    Terecht zulke vrijwilligers kun je niet genoeg eren.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.