svf cothen

DVSA JO13-1 – SVF JO13-1

Wedstrijdverslag van zaterdag 22 oktober 2016.

Voor de 3e bekerwedstrijd van dit jaar moesten we tegen DVSA uit Amerongen. Na 2 eerdere verliespotten wilden we graag een keer winnen. We begonnen goed aan de wedstrijd en stonden al snel 2-0 voor. Dit was ook de ruststand.

Na de rust gingen we goed door en liepen we verder uit naar 5-1. Toen was de wedstrijd wel gespeeld dachten we.  Maar we werden wat te makkelijk en we maakten het nog onnodig spannend, want DVSA kwam nog terug tot 5-4…….. maar verder ook niet.

Dus uiteindelijk wonnen we ‘gewoon’ toch en gingen we met een goed gevoel terug naar huis.

Oh ja, de productie werd deze keer verzorgd door: Rick (2x), Stijn (2x) en Fabian!

Friso

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.