svf cothen

DVSA D2 – S.V.F D2

Zaterdag 2 april, we zijn begonnen zonder wissels want Rob die was er niet.

De aftrap was voor DVSA . Het stond al snel 1-0 voor DVSA iedereen was nog een beetje moe. Later werd het ook 2-0. Toen was het rust we stonden achter met 2-0.

De 2de helft begon deze keer hadden wij de aftrap. Maar de aftrap ging niet heel goed want de tegenstander had al snel weer de bal en scoorde de 3-0. Later scoorden ze nog een keer de 4-0 met een penalty maar waarom het een penalty was wist niemand. Het lukte ons steeds niet om te scooren maar de tegenstander lukte het wel nog een keer de 5-0. Later scoorden ze ook nog de 6-0.

Dit was de wedstrijd we hadden het niet zo goed gedaan.

gr. Niels de Heus

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.