DVSA D2 – S.V.F D2

02 Apr 2016 | Pupillen

Zaterdag 2 april, we zijn begonnen zonder wissels want Rob die was er niet.

De aftrap was voor DVSA . Het stond al snel 1-0 voor DVSA iedereen was nog een beetje moe. Later werd het ook 2-0. Toen was het rust we stonden achter met 2-0.

De 2de helft begon deze keer hadden wij de aftrap. Maar de aftrap ging niet heel goed want de tegenstander had al snel weer de bal en scoorde de 3-0. Later scoorden ze nog een keer de 4-0 met een penalty maar waarom het een penalty was wist niemand. Het lukte ons steeds niet om te scooren maar de tegenstander lukte het wel nog een keer de 5-0. Later scoorden ze ook nog de 6-0.

Dit was de wedstrijd we hadden het niet zo goed gedaan.

gr. Niels de Heus

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy