Doe mee met een FC Utrecht Voetbalkamp

25 Jan 2024 | Laatste Nieuws

Ben jij tussen de 7 en 13 jaar oud en heb je altijd al willen trainen als een échte FC Utrecht-speler? Dan hebben we geweldig nieuws voor jou! In de voorjaarsvakantie organiseren we op maar liefst 3 verschillende locaties onze FC Utrecht Voetbalkampen.Naast een onvergetelijke voetbalervaring ontvang je ook een FC Utrecht goodiebag. In de goodiebag zitten onder andere twee wedstrijdkaartjes én nog andere leuke cadeaus van FC Utrecht.
Schrijf je hier direct in voor een FC Utrecht Voetbalkamp

ProgrammaTijdens deze dagen leer je niet alleen beter voetballen, maar ook beter samenwerken met je teamgenoten en staat plezier uiteraard voorop. We motiveren jou onder leiding van talentvolle trainers van partnerclubs te werken aan: techniek, motoriek, mentaliteit en teamspel.Locaties:FC Utrecht voetbalkamp in Utrecht

  • Datum: 19 en 20 februari 2024
  • Tijd: 09:00 – 16:00 uur
  • Locatie: FC Utrecht Trainingscomplex Zoudenbalch

FC Utrecht voetbaldag in Ijsselstein

  • Datum: 22 februari 2024
  • Tijd: 09:00 – 16:00 uur
  • Locatie: VVIJ

FC Utrecht voetbaldag in Nijkerkerveen

  • Datum: 23 februari 2024
  • Tijd: 09:00 – 16:00 uur
  • Locatie: Veensche Boys

Persoonlijke aandacht en meer dan voetbalEr wordt tijdens het FC Utrecht Voetbalkamp getraind in kleine groepen waardoor onze trainers meer persoonlijk aandacht kunnen geven aan de spelers. Door sport kun je zo veel meer leren dan alleen beter voetballen, we helpen de kinderen zich ook op sociaal en persoonlijk vlak te ontwikkelen.   Als je nog vragen en of opmerkingen hebt over een FC Utrecht Voetbalkamp, neem dan contact op met experience@fcutrecht.nl. Wij hebben er nu al zin in en hopen jullie te zien bij één van onze Voetbalkampen in de voorjaarsvakantieMet vriendelijke groet, FC Utrecht Experience

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy