De werkzaamheden zijn begonnen

De Firma van Kessel is begonnen met de werkzaamheden die moeten leiden tot een nieuw kunstgrasveld.

Eind week 34 (vrijdag 25 aug.) zullen de werkzaamheden klaar zijn. Wel zal het weer een belangrijke rol spelen bij de haalbaarheid van deze planning.

Mocht jullie wat hinder ondervinden van de werkzaamheden denk dan maar aan het feit dat wij een prachtig kunstgras zullen krijgen.

Wim Terwint

One Comments

  1. Reply Post By Kees Mocking

    Veiligheid is hierbij van het grootste belang ! Gemeente, aannemer en ook wij als club zijn daar samen verantwoordelijk voor. Allen hebben uitgesproken om de veiligheid te waarborgen. Daar hebben we iedereen voor nodig, ook u ! Laten we elkaar wijzen op onveilige situaties en laten we vooral elkaar helpen om deze mooie klus zo veilig mogelijk te laten verlopen. Met name rondom de jeugdweek zullen sommige dingen anders gaan dan “normaal”. Volg instructies a.u.b. goed op en probeer het dus veilig te houden.
    Dank alvast voor alle medewerking.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.