De sint op bezoek bij SVF

02 Jan 2023 | Laatste Nieuws

Na twee jaar verhindert te zijn door corona bracht hij weer een bezoekje aan SVF. De Sint was ook blij om weer, samen met zijn pieten, de kleinste jeugd van SVF te kunnen ontmoeten. De jeugd moest vooraf trainen, want de conditie moest op pijl blijven. Nog mooier vonden zij het dat de Pieten meededen met de training.

Na de training was het verzamelen in de kantine, waar de Sint luidruchtig werd toegezongen toen hij binnen kwam. Hij had voor diverse kinderen, maar ook voor de trainers, een stukje staan in het dikke boek. Verrassend was steeds weer hoe hij alles wist.

Tot slot had de Sint voor iedereen een cadeautje en heel veel pepernoten. Nog even, uit volle borst, werden de Sint en de Pieten toegezongen met het alom bekende liet “Dag Sinterklaasje dag”. Moe maar voldaan ging iedereen naar huis. Hartelijk dank aan iedereen die meegeholpen heeft aan dit geslaagde Sint Nicolaasfeest. Volgend jaar is de Sint weer van harte welkom.

De foto’s, gemaakt door Rene van Leeuwen, staan in een album.

Fysiotherapie

advertisement

Word lid

Lid Worden bij SVF

WIL JIJ ONS HELPEN ? KLIK DAN HIERONDER

Vacatures bij SVF

Privacy policy

privacy-policy